Skuteczne Rytuały Magiczne

Skuteczne Rytuały Magiczne są częścią naszego świata. Korzystamy z niej, nawet o tym nie myśląc – powtarzając życzenia na widok spadającej gwiazdy, czy też zdmuchując świeczki na torcie urodzinowym. 

 

Rytuały magiczne to działanie energetyczne, które prowadzi do zmian w naszym życiu. Jesteśmy obdarzeni taką siłą, że możemy szprowadzić je, bez dodatkowych rekwizytów- świec czy kamieni, jednak warto się nimi wspomóc. Istnieją bardzo różnorodne odmiany praktykowania magii. Pamiętajmy, że podstawą skuteczności zaklęcia jest odpowiednio skonstruowana intencja. Musi być ona ściśle sprecyzowana. Powinniśmy dokładnie przemyśleć, to o czym marzymy i co chcemy przywołać, ponieważ w innym przypadku, możemy nie dostać dokładnie tego, czego pragnęliśmy,a tylko przybliżoną wersję, która nas nie usatysfakcjonuje. Możemy zdecydować się na dobór rekwizytów, które ułatwią nam zrealizowanie rytuału. Warto zwrócić na kolor wybieranych świec, ponieważ każdy wspiera inną intencję. Gdy zdecydujemy się na konkretną, musimy oczyścić ją za pomocą dymu szałwii białej. Kolejnym krokiem jest dobranie odpowiedniego olejku. Dodatkowo, możemy wspomóc się wyryciem naszych danych personalnych. A to dopiero początek magii.

 

Warto zainteresować się tematem wciągających rytuałów magicznych, dzięki którym mamy szansę żyć w sposób, o jakim zawsze marzyliśmy! Możemy odmienić nasz los i przyciągnąć do siebie tylko pozytywne wydarzenia.