Wróżenie z kart Tarota

„Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcemy być.”
George Eliot

 

 

Strona Główna | Wróżenie z kart

Poznaj Przyszłość

Przy zadawaniu pytań musisz mieć świadomość tego, że tylko pytania zadane szczerze i mówiące o stanie faktycznym są prawidłowo interpretowane. Nie ma żadnego sensu „sprawdźać wróżbity” czy mówi prawdę. Zawsze gdy pytanie jest zadane niezgodnie z prawdą lub dla żartu odpowiedzi będą fałszywe. Nie odpowiadam na pytania związane ze śmiercią i dotyczące osób trzecich. Również osoba zadająca pytanie powinna być pełnoletnia. Podanie prawdziwych danych gwarantuje najbardziej odpowiednią interpretację rozkładu.

Sfera Miłości

W tym miejscu masz ogrom możliwości działania. Karty prognostyczne w jasny sposób są w stanie pokazać drogę Twoim celom miłosnym. Nie masz żadnych ograniczeń. Możesz pytać o sprawy związane z obecnym związkiem, rozstaniem, zdradą czy zlecić analizę swojej relacji partnerskiej z ukochaną osobą.

Sfera Finansów

Wszystko co dotyczy twoich finansów może zostać teraz odkryte. Jeżeli prowadzisz firmę i masz wątpliwości co do danego kontraktu karty Tarota podpowiedzą czy droga, którą obrałeś jest bezpieczna. Jeżeli chcesz zmienić pracę i zobaczyć co Cię tam czeka – karty tarota mogą wskazać drogę , którą warto wybrać. Wszystkie pytania związane z finansami i pracą mogą rozjaśnić Twój pogląd na wiele spraw, których dotąd nie rozumiałeś.

Sfera Rodzinna

W tym miejscu pragnę powiedzieć, że to bardzo delikatna materia. Często rodzice lub już dorosłe dzieci pytają o relacje rodzinne. Pytań jest tysiące. W takich przypadkach zawsze staram się dobrać rozkład jak najbardziej odpowiadający zadanemu pytaniu. Tutaj nie ma miejsca na rozkłady ogólne. Indywidualnie dobieram rozkład z pośród setek poznanych do każdej sytuacji.

Zdrowie według Tarota

Wielu z Was pyta często o swoje zdrowie. Rozumiem, że w dzisiejszych czasach to jest jedna z najważniejszych jak nie najważniejsza dziedzina Twojego życia. Karty Tarota mogą prognostycznie zwrócić uwagę na pewne symptomy chorobowe, które mogą pojawić się w Twoim życiu. Dają wskazówkę na co zwrócić uwagę. Jednak pamiętaj, że tylko wizyta u swojego lekarza oraz badania kontrolne są w stanie sprawdzić stan Twojego zdrowia. Pamiętaj zdrowie jest najważniejsze.

Tarot w Miłości

Jeżeli szukasz pomocy w miłości to już niedługo możesz sprawdzić Waszą przyszłość. Zobaczyć co Cię czeka lub jakie ostrzeżenia pokażą karty.

Tarot w Finansach

W problemach z finansami lub pracą zawsze możesz poradzić się Tarota. Sprawdzić czy oferowana praca będzie odpowiednia czy zmiana pracy się opłaci…

Tarot w Rodzinie

Wszelkie sprawy rodzinne będą teraz dla Ciebie jasne. Poznaj myśli swoich bliskich nawet gdy ich intencje nie są do końca czyste.

Tarot a Zdrada

Jeżeli czujesz, że partner może nie być uczciwy to teraz masz mozliwość sprawdzenia czy to prawda. Zobacz co mówią karty…

Tarot a ludzie

Stosunki międzyludzkie często są ciężkie i nieprzewidywalne. Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy a może rzucił na Ciebie klątwę. Wokół mnóstwo jest wampirów energetycznych

Tarot a Karma

Związki karmiczne to z reguły trudna sprawa. Często ślady z poprzedniego życia boleśnie odczuwamy dzisiaj. Sprawdź teraz czy Twoja dusza spełniła swoje zadanie.