RYTUAŁY MAGICZNE

Home | Rytuały magiczne

Magia Natury dla Ciebie

Podczas moich 15-stu lat praktyki udowodniłem sobie jak i wielu moim klientom, że stosowanie Magicznych Rytuałów daje naprawdę skuteczny efekt zgodny z intencją w jakiej został odprawiony. Wielu z Was podchodzi do tego sceptycznie – wcale im się nie dziwię. Jest wielu pseudo wróżbitów i wróżbitek oferujących taką usługę pod naprawdę dziwnymi nazwami. U mnie tego nie ma. Rytuał Magiczny wykonują zgodnie z zasadami określonymi w specjalistycznej literaturze z pewnymi ważnymi zmianami, które wypracowałem przez ostatnie lata. Metoda, którą stosuję w większości przypadków zdaje egzamin a wiele osób jest zadowolonych co w praktyce przenosi się na setki otrzymywanych e-maili.

W swoim standardzie stosuję świece, które własnoręcznie wytapiam wymawiając przy ich tworzeniu inwokację dającą jeszcze więcej energii potrzebnej przy wykonywaniu Rytuału.

Magiczne Rytuały

Wyjątkowa energia z mocy natury przeznaczona dla Ciebie aby wspomóc twoje pragnienia. Rytuały Magiczne wykonuję dla osób, które mają jasno określony cel i chcą aby z pomocą pozytywnej energii otaczającego nas świata określona prośba się spełniła. Pomoc taka może dotyczyć każdego aspektu twojego życia: miłości, finansów, dostatku, oczyszczenia, ochrony. Jednak zawsze musisz pamiętać, że nie możesz zastosować takiego obrzędu w celach negatywnych. Każda prośba i Rytuał magiczny musi być wykonany tylko w pozytywnym celu.

Dlatego nie przyjmuję zleceń dotyczących czarnej magii, zemsty, klątwy itp. Korzystam TYLKO z BIAŁEJ MAGII tak aby osoba o którą chodzi w żaden sposób nie ucierpiała.

Rytuał Miłości

Najczęściej wybierany Rytuał Miłosny, który swoim działaniem może przybliżyć Twoją ukochaną osobę do Ciebie i rozpoczęcie wspólnej drogi miłości..

Rytuał Powrotu

Odejście ukochanego to bardzo bolesna sprawa. Rytuał Powrotu wspomaga jego chęć ponownego związku i rozpoczęcia związku na nowo.

Rytuał Obfitości

Gdy sprawy finansowe nie są po twojej myśli, możesz zamówić Rytuał Obfitości. Pomaga w uzyskaniu może nie fortuny, ale godnych zarobków.

Zaklęcie Miłosne

Specjalna forma Rytuału o wzmocnionym działaniu. Szczegóły są ustalane indywidualnie.

Zmiana biegu wydarzeń

Jeżeli chcesz aby jakieś negatywne wydarzenia zmieniły swój bieg to właśnie ten Rytuał wzmaga Twoją intencję.

Rytuał Intencyjny

Rytuał w dowolnej intencji. Pamiętaj, że wykonuję Rytuały tylko POZYTYWNE. Nie pytaj o Czarną Magię.