Opis usługi ezoterycznej – analiza Data Śmierci

Śmierć czy ciężka choroba wśród wielu osób budzi ogromne zainteresowanie. Z pewnością każdy by chciał wiedzieć, co go czeka w przyszłości, kiedy i w jaki sposób umrze. Czy wiedząc, że danego dnia osoba poważnie zachoruje, można się na to przygotować? Odpowiedź brzmi: tak, ponieważ człowiek ma większą motywację do spełnienia swoich marzeń i pragnień. Znając np. przewidywaną datę śmierci czy poważnej choroby, może przedtem odbyć podróże do wymarzonych miejsc.

Czym są usługi ezoteryczne oparte na astrologii i wejścia w świat matrycy Duszy?

Ezoterykę należy rozumieć jako wiedzę tajemną, która zostaje przekazywana jedynie niektórym osobom. Umożliwia ona przekazanie informacji na temat przewidywanej daty śmierci lub ciężkiej choroby. Zainteresowane osoby, mogą dowiedzieć się, w jaki sposób będzie wyglądał ich ostatni moment życia.

Śmierć można przewidzieć – tak czy nie?

Wiele osób zastanawia to pytanie. Nieustannie je analizują. Według niektórych ludzi astrologia i dusze są ściśle powiązane ze sobą, dzięki czemu można pokusić się o sprawdzenie drogi do śmierci. Konieczne jest jednak, zastosowanie odpowiednich metod astrologicznych. Niestety dokładnej daty śmierci nie da się przewidzieć, ale okres, w którym może to nastąpić – już tak. Ile czasu czeka się na uzyskanie odpowiedzi? Zajmuje to zazwyczaj do 7 dni, z uwagi na fakt, że wszystkie czynności są wykonywane osobiście i przed wysłaniem informacji, sprawdzane wielokrotnie, aby uniknąć przykrych pomyłek. Nie jest to też traktowane jako rodzaj zabawy, jak to zwykle bywa na wielu stronach internetowych.