Numerologiczna wibracja szóstki. Droga życia. Numerologia

 

Numerologiczna wibracja 6

 

 

Poczucie stabilizacji, a szczególnie więzi rodzinne to główne cechy, które charakteryzują wszystkie osoby pod wibracją szóstki. Ideały, którymi kierujecie się w życiu pozwalają wyznawać bezpieczną filozofię życia przy czym jednocześnie szeroko pojęta pomoc innym jest najlepszym określeniem waszej osobowości. Jednocześnie posiadacie niesamowitą zdolność dostosowania się do istniejącej sytuacji. Wrodzona zdolność analizy problemów i sztuka podołania nawet najtrudniejszym obowiązkom przynosi szóstkom zawsze pełne zadowolenie oraz satysfakcję z odpowiednio wykonanej pracy.

 

Jednak jedną z najważniejszych cech jakie określają wszystkich wibrujących tą liczbą to sztuka dyplomacji pozwalająca na byciu idealnym rozjemcom zwaśnionych stron. Doskonale potraficie zrozumieć argumenty i racje osób, które są w jakimkolwiek konflikcie. Porozumienie to umiejętność odpowiedzialnego rozważenia wagi problemu, który musimy przenieść na odpowiedni poziom wspólnej płaszczyzny zrozumienia tego co dzieli i tego co może połączyć. I właśnie w tym jesteście mistrzami. Sztuka perswazji, mądrość oraz bezinteresowność na pewno pomagają wam w byciu najlepszym sędziom i nauczycielem dla innych.

 

Następną cechą charakteryzującą szóstki to życie rodzinne, domowe, ciepło bezpiecznego domu. Tutaj czujecie się jak ryba w wodzie, gdzie komfort psychiczny oparty na miłości oraz przyjaźni dodaje siły do działania. Uwielbiacie być i tak naprawdę jesteście najlepszymi przyjaciółmi. Gdziekolwiek pojawiają się problemy zawsze znajdujecie się pierwsi, a swoją postawą szprowadzacie poczucie spokoju i wiary w pozytywne rozwiązanie kłopotów, których tak naprawdę nie ma. Takie podejście do życia polegające na rozwiązywaniu ciężaru obowiązków i poczuciu za to odpowiedzialności to dla was prawdziwe szczęście, które pozwala na realizację celów życiowych jakie oczywiście akceptujecie w imię pomyślności przeznaczonej dla innych ludzi i przyjaciół.

 

Wasze astrum, ale też i świat rzeczywisty to potrzeba poczucia harmonii i piękna. Wszystko musi być idealne, okraszone miłością do szeroko pojętego poczucia idealizmu. Szczególnie widać to w mieszkaniach, gdzie wystrój mówi szprost jakimi jesteście kreatorami własnego świata oderwanego od ponurej rzeczywistości. Muzyka i sztuka wykreowała u was często bycie artystą, który spełnia się w swoich zadaniach. Gdy jednak zdolności twórcze nie stają na wysokości zadania stajecie się wielbicielami szeroko pojętego artyzmu.

 

Szóstki muszą wiedzieć, że ich przesłaniem w obecnej inkarnacji jest sprostanie często trudnym obowiązkom, które wymagają w pokonaniu wiele trudu i uniesieniu ciężaru żmudnych obowiązków. Nagrodą za to jest oczywiście satysfakcja oraz stanie się człowiekiem silniejszym, szczęśliwszym oraz mającym poczucie bycia potrzebnym, co jest jak wiecie waszym przesłaniem w obecnym życiu.

 

Trudności jakie napotykacie to niestety nadopiekuńczość wiążąca się z wtrącaniem w nieswoje sprawy. Przysparza to wielu problemów i konieczności tłumaczeń się ze swojej postawy. Nie tolerujecie osób, które są słabe w dziedzinach jakich czujecie się mistrzami.

 

 

Cechy pozytywne wibracji szóstki: sprawiedliwość, twórczość, bezinteresowność, lojalność, opiekuńczość

 

Cechy negatywne wibracji szóstki: natarczywość, próżność, uciążliwość, skrytość, ekstrawagancja

 

 

Planetą odpowiadającą za wibrację szóstki: Wenus

„Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora”