Poznaj Przyszłość

“Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcemy być.”

George Eliot

Moc kart dla ciebie

Karty Tarota to Twój klucz do wiedzy

Karty Tarota – dla jednych  tajemnica dla innych wyrocznia przeznaczenia. Każda osoba inaczej odczuwa ich moc. Jednak musisz pamiętać, że kart prognostycznych nie musisz się obawiać. Karty Tarota, które pojawiły się przed wiekami wskazują nam przyszłą drogę i pomagają zrozumieć teraźniejszość. To swoiste drogowskazy dzięki którym będziesz mógł wybrać odpowiedni kierunek i dążyć ku lepszej przyszłości. Tysiące lat ich istnienia potwierdziły miliony sprawdzonych interpretacji prognostycznych.

Pytając kart Tarota masz możliwość zadania pytania z każdej dziedziny. Szeroko pojęta miłość jak i zdrada to tematy najczęściej zadawane wróżbitom. Następnie sprawy rodzinne i finansowe. Możesz pytać o relacje wśród członków rodziny jak i o ich oraz swoje zdrowie. Jeżeli masz firmę lub chcesz zmienić pracę karty Tarota podpowiedzą co może Cię czekać i na co masz zwrócić uwagę. Masz nowego partnera? Czy naprawdę Cie kocha? – odpowiednia interpretacja pokaże całą prawdę. Szykuje sie dobry interes? Czy mam zainwestować? Karty Tarota wskażą plusy jak i minusy podjętej decyzji.

Teraz jest wszystko w Twoich rękach. Możesz jak ślepiec iść do przodu lub…wybrać drogę, która pozwala na swobodny i indywidualny wybór.

Intepretacji "Miłość"*

Interpretacji "Finanse"*

Interpretacaji "rodzina"*

interpretacji z innych dziedzin*

Opinie moich klientów

Na każde pytanie rozkład kart jest dobierany indywidualnie

Wróżba się sprawdziła. Szczególnie myślę o tej związnej z pracą.

Pani Julia

  • Trafność 80% 80%

Jeżeli chodzi o relacje z Tomkiem to jest znacznie lepiej. Ta z rodziną nic nowego nie widać.

Pani Kasia

  • Trafność 85% 85%

Poszłam drogą pozostania z mężem. Jest tak dobrze, że aż nie wierzę.

Pani Małgosia

  • Trafność 100% 100%

Sfera Miłości

W tym miejscu masz ogrom możliwości działania. Karty prognostyczne w jasny sposób są w stanie pokazać drogę Twoim celom miłosnym. Nie masz żadnych ograniczeń. Możesz pytać o sprawy związane z obecnym związkiem, rozstaniem, zdradą czy zlecić analizę swojej relacji partnerskiej z ukochaną osobą.

Sfera Finansów

Wszystko co dotyczy twoich finansów może zostać teraz odkryte. Jeżeli prowadzisz firmę i masz wątpliwości co do danego kontraktu karty Tarota podpowiedzą czy droga, którą obrałeś jest bezpieczna. Jeżeli chcesz zmienić pracę i zobaczyć co Cię tam czeka – karty tarota mogą wskazać drogę , którą warto wybrać. Wszystkie pytania związane z finansami i pracą mogą rozjaśnić Twój pogląd na wiele spraw, których dotąd nie rozumiałeś.

Sfera Rodzinna

W tym miejscu pragnę powiedzieć, że to bardzo delikatna materia. Często rodzice lub już dorosłe dzieci pytają o relacje rodzinne. Pytań jest tysiące. W takich przypadkach zawsze staram się dobrać rozkład jak najbardziej odpowiadający zadanemu pytaniu. Tutaj nie ma miejsca na rozkłady ogólne. Indywidualnie dobieram rozkład z pośród setek poznanych do każdej sytuacji.

Zdrowie według Tarota

Wielu z Was pyta często o swoje zdrowie. Rozumiem, że w dzisiejszych czasach to jest jedna z najważniejszych jak nie najważniejsza dziedzina Twojego życia. Karty Tarota mogą prognostycznie zwrócić uwagę na pewne symptomy chorobowe, które mogą pojawić się w Twoim życiu. Dają wskazówkę na co zwrócić uwagę. Jednak pamiętaj, że tylko wizyta u swojego lekarza oraz badania kontrolne są w stanie sprawdzić stan Twojego zdrowia. Pamiętaj zdrowie jest najważniejsze.

Poznaj radę z Kart Tarota

Przy zadawaniu pytań musisz mieć świadomość tego, że tylko pytania zadane szczerze i mówiące o stanie faktycznym są prawidłowo interpretowane. Nie ma żadnego sensu “sprawdć wróżbity” czy mówi prawdę. Zawsze gdy pytanie jest zadane niezgodnie z prawdą lub dla żartu odpwiedzi będą fałszywe. Nie odpowiadam na pytania związane ze śmiercią i dotyczące osób trzecich. Również osoba zadająca pytanie powinna byc pełnoletnia. Podanie prawdziwych danych gwarantuje najbardziej odpowiednią interpretację rozkładu.

Karty tarota to nie wyrocznia tylko system prognostyczny, który może pokazać drogę jaka nas czeka w określonych sytuacjach. Dlatego ostateczną decyzję o swojej przyszłości musisz podjąć zgodnie ze swoim sumieniem.

 

Zamów wróżbę z kart Tarota

Pierwsza wróżba (jedno pytanie) jest darmowa. Dotyczy TYLKO nowych klientów.