Magiczne Rytuały

Twoja podróż do świata poznania i wiedzy
Zamów teraz magiczny rytuał

Magia Natury dla Ciebie

Podczas moich 15-stu lat praktyki udowodniłem sobie jak i wielu moim klientom, że stosowanie Magicznych Rytuałów daje naprawdę skuteczny efekt zgodny z intencją w jakiej został odprawiony. Wielu z Was podchodzi do tego sceptycznie – wcale im się nie dziwię. Jest wielu pseudo wróżbitów i wróżbitek oferujących taką usługę pod naprawdę dziwnymi nazwami. U mnie tego nie ma. Rytuał Magiczny wykonują zgodnie z zasadami określonymi w specjalistycznej literaturze z pewnymi ważnymi zmianami, które wypracowałem przez ostatnie lata. Metoda, którą stosuję w większości przypadków zdaje egzamin a wiele osób jest zadowolonych co w praktyce przenosi się na setki otrzymywanych emaili.

W swoim standardzie stosuję świece, które własnoręcznie wytapiam wymawiając przy ich tworzeniu inwokację dającą jeszcze więcej energii potrzebnej przy wykonywaniu Rytuału.

Wrózbita Mariusz

Magiczne Rytuały

Wyjątkowa energia z mocy natury przeznaczona dla Ciebie aby wspomóc twoje pragnienia. Rytuały Magiczne wykonuję dla osób, które mają jasno określony cel i chcą aby z pomocą pozytywnej energii otaczającego nas świata określona prośba się spełniła. Pomoc taka może dotyczyć każdego aspektu twojego życia: miłości, finansów, dostatku, oczyszczenia, ochrony. Jednak zawsze musisz pamiętać, że nie możesz zastosować takiego obrzędu w celach negatywnych. Każda prośba i Rytuał magiczny musi być wykonany tylko w pozytywnym celu.

Dlatego nie przyjmuję zleceń dotyczących czarnej magii, zemsty, klątwy itp. Korzystam TYLKO z BIAŁEJ MAGII tak aby osoba o którą chodzi w żaden sposób nie ucierpiała.

Wykonanych Rytuałów Miłosnych

wykonanych Rytuałów Dostatku

rytuałów odwracających bieg wydarzeń

Wykonanych rytuałów oczyszczających

Ostatnie opinie klientów

Poniżej przedstawiam kilka opinii moich ostatnich klientów. Ze względu na ilość mogę podać tylko kilka. W innym przypadku musielibyście czytać setki e-maili 🙂

To już trzeci Rytuał i zaczyna się powoli sprawdzać. Dla mnie to niesamowite.

Katarzyna

  • Trafność 80% 80%

Mariuszu…mam w tobie jedynym wsparcie. Rytuał i skrypt naprawdę działają.

Joasia

  • Trafność 100% 100%

Juz myślałem, że nic z tego nie będzie. Ale powoli wszystko się rozjaśnia.

Monika

  • Trafność 95% 95%

Indywidualny Rytuał

Każdy Rytuał to swoiste przekazanie Energii Natury w celu wzmocnienia swojego jasno określonego pragnienia.

Aby Rytuał przyniósł oczekiwany efekt nie możesz zlecić jego wykonania w stanie silnego wzburzenia lub z zawiści do kogoś. Zresztą nie wykonuję Rytuałów mających zrobić komuś krzywdę czy przynieść nieszczęście.  Byłoby to działanie całkowicie nieetyczne. Staram się pomóc osobom, które stoją na rozdrożu i szukają pomocy w swoim trudnym problemie. Pamiętaj, że wykonanie Rytuału jest bardzo czasochłonne i w niejednym przypadku trwa kilka dni. Efekty są widoczne czasami szybko ale również mogą się uwidocznić po kilku miesiącach. Nie ma na to recepty i nie wierzcie w różne bajki. Tutaj musimy uzbroić się w cierpliwość. W wielu przypadkach może pomóc również Skrypt Runiczny jako mocny talizman też działający w Twoim imieniu.

To był dla mnie bardzo ważny cel życiowy. Rytuał (tak mi sie wydaje) zadziałał. Może z opóźnieniem, ale widać efekty.

Jolanta

  • Trafność 95% 95%

Po tym co przeżyłam myślałam, że nic mi nie pomoże. Robiłeś mi rytuał 3 miesiące temu. Jestem w innej rzeczywistości! Życie jest piękne!

Wioletta

  • Trafność 100% 100%

Korzystam tylko z białej magii

Często pytacie mnie w mailach o rzucanie klątw lub jeszcze częściej “Czy zrobi pan Rytuał aby ta dziewczyna go rzuciła i przyszła do mnie”.  Powiem szczerze na takie wiadomości nie odpowiadam. Nie param się Czarną magią i nie działam na szkodę innych osób. To działanie wbrew naturze a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Czasami nie trzeba robić Rytuału magicznego tylko zapytać kart Tarota i w kilku odpowiedziach znaleźć drogę jaką można podążyć aby twój cel został osiągnięty. To też szybki i bezpieczny sposób na sukces. Oczywiście podążanie odpowiednią drogą jaką wybierzesz i jednocześnie wykonanie Rytuału Magicznego może przynieść szybszy i pewniejszy efekt.

Czas wykonania Rytuału

Wszystko zależy jaki Rytuał chcesz abym wykonał. Gdy zamówisz odpowiadający Ci pakiet odpiszę jaki jest mi potrzebny czas na jego wykonanie. Średnio Rytuał zaczynam wykonywać w około 36 godzin od otrzymania wpłaty.

Czas wykonania wynosi od 24 godzin do 7 dni i jest uzależniony od wielu czynników.

Rytuały Magiczne

1. Rytuał Miłosny

Rytuał pozwala na wzmocnioną ingerencję w sprawy miłosne, które dotyczą twojej osoby. Możesz wpłynąć na wzmocnienie swojego związku lub zachęcić ukochaną osobę do skierowania uczuć w twoją stronę. Pozytywna energia żywiołów w szybkim czasie powinna pomóc w rozwiązaniu problemu.

2. Rytuał Obfitości

Jeżeli chcesz odzyskać normalny stan posiadania pozwalający na godne i dostanie życie ten Rytuał Ci w tym pomoże. Gdy już nie masz energii na pozytywne działanie w celu powiększenia swojego stanu posiadania ten Magiczny Rytuał pomoże osiągnąć dostatek i radość doczesnego życia.

3. Rytuał zmieniający bieg wydarzeń

Jeżeli już stoisz na rozstaju dróg i widzisz, że nie jesteś w stanie iść dalej ten Rytuał pozwoli na wybór odpowiedniej drogi i da Ci siłę na pokonanie przeszkód. To wyjątkowy Rytuał, który stosujemy gdy wszystko zawiodło i tylko dobry los może odmienić naszą drogę. Zastosuj go w chwilach zwątpienia a możesz znów odzyskać szczęśliwe chwile.

4. Rytuał oczyszczający

Bardzo popularny Rytuał wśród moich klientów. Jeżeli czujesz pustkę w swoim życiu, znajomi i przyjaciele się odwracają, ludzie wokół Ciebie są zawistni – plotkują. Czujesz zawiść i niechęć. Sprawy do tej pory świetnie idące się nagle psują – to znak, że zostałeś owładnięty złą energią. W takiej chwili nie możesz czekać! Rytuał oczyszczający pomoże pozbyć się negatywnej energii i sprawić aby powróciła na nowo cała pozytywna energia życiowa.

5. Rytuał ochronny

To swoista tarcza dzięki której zabezpieczysz stan swojego posiadania – dotyczy to zarówno sfery miłości, rodziny jak i sfery materialnej. To zabezpieczenie  pozwoli na większą ochronę przed działaniem negatywnej energii od strony Twoich wrogów. Przed zastosowaniem tego rytuału zalecam zastosowanie Rytuału oczyszczającego aby na chwilę jego wykonywania wokół Ciebie była tylko pozytywna energia.

Fajnie wyszło z tą pracą. Dobrze, że zostałem. Trafna przepowiednia.

Pan Andrzej

  • Trafność 100% 100%

Po tych dwóch rytuałach chyba coś drgnęło. Widać chociaż światełko w tunelu. Dziękuję. Jeszcze napiszę.

Magda

  • Trafność 80% 80%

Chociaż prognoza pechowa to się sprawdziła. Plus za uczciwość.

Bartłomiej

  • Trafność 90% 90%

Zamów wróżbę z kart Tarota

Pierwsza wróżba (jedno pytanie) jest darmowa. Dotyczy TYLKO nowych klientów.