Horoskop Tarota

“Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.”

 

Albert Einstein

Zamów Horoskop z kart Tarota

Teraz karty Tarota wraz z Astologią połaczyły swoją energię

Do tej pory mogłeś skorzystać z porady kart Tarota lub zamówić horoskop astrologiczny dla swojej osoby. Teraz te dwa systemy połączyły swoją energię w jednym układzie, który pomoże wybrać odpowiednią drogę.

W jednym układzie możesz zapytać o najważniejsze dziedziny swojego życia w okresie jaki Cię interesuje. Mogę wykonać rozkład na tydzień lub miesiąc. Poznasz to co Cie interesuje najbardziej.

Zaufaj kartom Tarota, które w tym wyjątkowym połączeniu sprawią, że Twój horoskop będzie rzetelny a nie wygenerowany przez komputer. Możesz dowiedzieć się między innymi o zdrowie, pracę, rodzinę, finanse, karierę, relacje partnerskie czy miłosne.

  • Łączna ocena interpretacji z kart 95% 95%
  • Łaczna ocena Horoskopów 93% 93%
  • Łączna ocena Rytuałów Magicznych 92% 92%
  • Łączna ocena skryptów runicznych 98% 98%

“Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem – teraz jest na to czas – nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem.”

Thomas Dreier

"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu."

Dan Brown

"I wszyscy powtarzają: "takie jest życie", a nikt nie pamięta, że życie jest takie, jakie sami sobie zbudujemy. "

Will Smith

Wyjątkowe połączenie Tarota z Astologią

Połączona energia tych dwóch systemów prognostycznych  w jednym układzie może sprawić, że Twoje spojrzenie na pewne sprawy przybierze całkowicie inny kierunek. Tarot wraz z Astrologią nie tylko wskazują prawdopodobną przyszłość. Jako system prognostyczny oparty na praktyce profesjonalnych tarocistów i wróżbitów na przestrzeni setek lat pokazuje możliwe drogi, którymi możemy się poruszać. Którą wybierzesz – decyzja należy tylko do Ciebie.

Każdy rozkład wykonuję indywidualnie i fizycznie rozkładam karty. Nie korzystam z programów komputerowych i elektroniki. Moja praktyka to przede wszystkim zachowanie tradycji i wykorzystanie energii żywiołów natury.

Jak wiesz Horoskop to droga , która Cię czeka na obecną chwilę. Jednak w międzyczasie mogą pojawić się zdarzenia wpływające na inny stan rzeczy.  Często zdarza się, że horoskop jest źle interpretowany przez co dochodzi do licznych pomyłek. Dlatego do każdego Horoskopu z kart Tarota zapewniam dwa pytania dodatkowe całkowicie GRATIS.

Podstawowe zasady mojego wróżenia

1. Odpowiadam zgodnie z prawdą

Na wszystkie pytania odpowiadam zgodnie z prawdą. Czy odpowiedź jest pozytywne czy negatywna klient zawsze usłyszy prawdziwą interpretację.

2. Wybierz odpowiednią drogę

Karty Tarota mogą wskazać drogę, którą możesz podążać aby osiągnąć określony cel. Dlatego zawsze SAM jesteś odpowiedzialny za swój los.

3. Tylko szczere pytania

Jeżeli zadasz pytanie w celu sprawdzenia wróżki lub dla żartów a jeszcze gorzej niezgodne z prawdą – zapewniam Cię, że odpowiedź będzie całkowicie błędna.

Horoskop na miłość

Sfera miłości, partnerstwa, małżeństwa to jedna z najważniejszych dziedzin Twojego życia. Gdy masz jakieś zaplanowane działania związane z tym tematem to możesz sprawdzić czy najbliższy okres jest do tego odpowiedni. Przeczytaj jasny przekaz z kart tarota co Cię może czekać w niedalekiej przyszłości.

Horoskop finanse

Następna dziedzina odpowiedzialna za Twoją przyszłość finansową i oddziałującą na jakość Twojego życia. Zdarza się, że decyzje finansowe podjęte w złym okresie mogą później rzutować negatywnie na Twój stan posiadania. Dlatego ważne jest choć ogólne poznanie czy w danym czasie warto podejmować ryzykowne kroki finansowe.

Horoskop praca

Czy Twoja kariera będzie się rozwijała? Może nadejdzie okres stagnacji? Czy teraz szukać nowej pracy? A może poczekać z taką decyzją? Sprawdź najbliższy okres co może Cię czekać w tej sferze życia. Praca daje nam bezpieczeństwo godnego życia i dlatego klienci często mnie o to pytają. Horoskop tarota na pewno pomoże wyjaśnić pewne przyszłe aspekty.

Jak wygląda odpowiedź – Horoskop Tarota

 

Horoskop Tarota to zwięzła odpowiedź dotycząca 10-ciu sfer Twojego życia.  Horoskop jest interpretowany na dowolny czas ( sam wybierasz ) – do 6 miesięcy.

Po otrzymaniu Horoskopu masz dodatkowo możliwość zadania 2 dowolnych pytań z kart Tarota.

Poznaj Przyszłość

Profesjonalny miesięczny Horoskop Tarota
Zamów Horoskop miesięczny

Opinie klientów

Poniżej przeczytasz kilka opinii moich klientów.

Wskazówki jak mam zachować się do męża były w pełni trafne. Zobaczę wkrótce co mi powiesz na nowe pytania.

Pani Helena

  • Trafność 100% 100%

Bardzo dobry kontakt i konkretne odpowiedzi. na to czekałem…

Pan Grzegorz

  • Trafność 95% 95%

Odpowiedzi na pytania praktycznie sprawdziły się w całości. Po miesiącu już wiedziałam co robić.

Pani Zofia

  • Trafność 93% 93%

Zamów wróżbę z kart Tarota

Pierwsza wróżba (jedno pytanie) jest darmowa. Dotyczy TYLKO nowych klientów.